Wielki powrót – pończochy nylonowe

pończochy nylonoweWydawać by się mogło, że pończochy skutecznie zostały już wyparte z użycia przez wszelkiego rodzaju damskie rajtuzy, legginsy i spodnie, nic bardziej mylnego. Prawdą jest, że wyżej wymienione atrybuty damskiego stroju są dużo łatwiejsze w użyciu i praktyczniejsze, na co dzień, ale jednak nie maja tego, co maja pończochy nylonowe – podkreślenie kobiecości w każdym calu.

Nic nie jest w stanie tak doskonale podkreślić piękna kobiecych nóg, jak właśnie dopasowane, błyszczce pończochy nylonowe. W tym miejscu, jako swoistego rodzaju ciekawostkę możemy przytoczyć pewien fakt, który mówi, że na świecie ostało się już tylko kilku producentów tego typu pończoch, ale pocieszające jest, że wśród nich jest polski wytwórca z okolic Wrocławia.

Wracając do tematu wyobraźmy sobie piękną i zgrabną kobietę, która na spotkanie towarzyskie przychodzi w wypchanych legginsach i rozczłapanych sandałach. Porażka. Porażka tym bardziej, że piękno i wdzięk zamiast zostać jeszcze bardziej uwypuklone i pokazane, zostało w barbarzyński sposób stłamszone kawałkiem tandetnej, byle jakiej tkaniny. Chyba nie o to chodzi.

Pamiętajmy, uroda plus odpowiedni strój to już połowa sukcesu, a gdy do tego dodamy pończochy nylonowe i szykowne buty, mamy gwarancję na pełny sukces.

Zgrabne nogi domagają się pończoch nylonowych – to już klasyka, doskonale o tym wie, każda dbająca o szyk i klasę kobieta.